تاریخ خبر :1401/10/27
یک دستگاه کامیون معدنی با اعتبار بالغ بر 70 میلیارد ریال خریداری شد

شهرداری خمین 70 ماشین و خودرو دارد که در فعالیتهای عمرانی و خدماتی به صورت مداوم و مستمر به کار گرفته می‌شوند.

مرتضی صمدی؛ مسئول واحد موتوری شهرداری خمین در خصوص عملکرد این واحد در سال جاری گفت: شهرداری خمین 70 ماشین و خودرو دارد که در فعالیتهای عمرانی و خدماتی به صورت مداوم و مستمر به کار گرفته می‌شوند. از جمله این دستگاهها؛ 9 دستگاه کامیون، ،یک دستگاه لودر، یک دستگاه بیل زنجیری، یک دستگاه بیل بکهو، یک دستگاه خاور بالابر، 6 دستگاه حمل زباله، 3 دستگاه خاور کمپرسی، یک دستگاه ماشین سطل شور، یک دستگاه ماشین خط کشی، یک دستگاه ویرتگن(آسفالت تراش)،یک دستگاه فینیشر، دو دستگاه تانکر آب، یک دستگاه برف روب و یک دستگاه نمک پاش،یک دستگاه غلطک زیرسازی،2 دستگاه غلطک آسفالت است.

وی ادامه داد: به منظور تسریع در خدمات‌رسانی به شهروندان، در سال جاری یک دستگاه کامیون معدنی (دامپتراک) با ظرفیت حمل 63 تن بار و اعتبار بالغ بر 70 میلیارد ریال خریداری شده است. این کامیون در سایت کارگاههای شهرداری خمین به منظور حمل بار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مسئول موتوری شهرداری خمین بیان کرد: همچنین امسال با پیگیری شهردار محترم، یک عدد چکش هیدرولیک (سنگ خورد کن) برای بیل زنجیری با اعتبار 4 میلیارد و 400 میلیون ریال خریداری شد.

صمدی اظهار داشت: یک دستگاه بازیافت آسفالت با اعتبار 3 میلیارد ریال خریداری شده و به زودی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه آسفالت تخریب شده و بدون استفاده را تبدیل به آسفالت مرغوب و باکیفیت می‌کند. خرید این دستگاه باعث کاهش هزینه‌ها و تولید آسفالت بیشتر می‌شود و بسیار مقرون به صرفه است.

مسئول موتوری شهرداری عنوان نمود: شهرداری خمین در تلاش است تا پایان سال، یک عدد دستگاه غلطک به دلیل فرسوده شدن دستگاه قبلی، با اعتبار 30 میلیارد ریال خریداری نمایند.

صمدی اضافه کرد: از برنامه های سال آینده این واحد، خرید یک عدد ماشین حمل گوشت و یک دستگاه گریدر است که انشالله اجرایی می‌شود. به دلیل اینکه سالهای زیادی است از این دستگاهها استفاده می‌شود قدیمی، کهنه و فرسوده شده‌اند و ادامه استفاده از آنها پرهزینه است.

وی افزود: در سال جاری 88 استعلام خرید کالا و خدمت، 17 مناقصه، 10 مزایده در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بارگذاری شده است. از سال 96 کلیه معاملات شهرداریها باید از طریق این سامانه برگزار گردد.کلیه مناقصه‌ها، مزایده‌ها، استعلام‌ها، انتخاب پیمانکار، فروش اموال منقول و غیر منقول و.... در این سامانه برای تمام افرادی که در این سامانه عضویت داشته باشند، بارگذاری و اعلان عمومی می‌گردد.

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal