تاریخ خبر :1399/01/10
شهردار خمین: شهرداری تمام توان خود را در شکست کرونا بکار گرفته است

شهردار خمین گفت: همگام با سیاستهای اتخّاذ شده در سطح کلان شهرداری خمین در جهت محدود نمودن تردّد درسطح شهرها و ضدعفونی شهر برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا فعالیتهای بسیاری انجام داده است.

ابوالفضل مرتضیان؛ شهردار خمین گفت: نزدیک به یک ماه است که دو اکیپ مکانیزه بصورت دائم مشغول ضدعفونی و گندزدائی محدوده شهری خمین می‌باشند. همچنین روزانه سه اکیپ بطور جداگانه کار ضدعفونی سرویس‌های بهداشتی، پارک‌ها، ترمینال‌ها و... را انجام می‌دهند و ضمن ضدعفونی کل سطح شهر، مکانهای مرتبط با شهرداری مانند ساختمان اداری،آتش‌نشانی و کشتارگاه و........ نیز روزانه بین یک تا دو نوبت گندزدائی و ضدعفونی می‌شوند.

مرتضیان اظهار داشت: فعالیت‌های گسترده زیادی توسط شهرداری در این مدت در جهت مبارزه با ویروس کرونا صورت گرفته است؛ از آن جمله میتوان به ایجاد موانع در کلیه ورودی‌های اصلی و فرعی خمین و هسته مرکزی شهر و اطلاع‌رسانی از طریق  بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی و امثال آن‌ها اشاره نمود.

 شهردار خمین بیان کرد: شهرداری با تمام توان خود مقاوم و استوار همه امکانات خود را بکار گرفته تا با توکل به خداوند متعال در کنار دیگر دستگاهها و مردم عزیز، خطرات  این ویروس را به حداقل ممکن برساند.

مرتضیان ضمن تشکر از مردم  فهیم خمین تصریح کرد: جهت کمک به سلامت مردم و تا ریشه‌کن شدن این ویروس، روز بروز سعی می‌کنیم شرایط تردّد را در شهر سخت‌تر کنیم و از روز شنبه مورخ ۹ /۱ /۹۹ تا ۱۵ / ۱ /۹۹ بخصوص روز سیزده به در علاوه بر ایجاد موانع بیشتر در ورودی‌های خمین از سایر مناطق روستائی و شهرهای استان؛ جلو‌گیری از ورود به کلیه پارکها و مکانهای عمومی و منطقه گردشگری بوجه نیز در دستور کار قرار دارد و از مردم شریف درخواست می‌شود به هیچ عنوان حتی برای مدت کوتاه در پارکها و فضای سبز اسکان ننمایند و با ماندن درخانه به سلامت خود و دیگران کمک کنند و این ممانعت ازاسکان و توقف شما در این چند روز بخاطر حفظ سلامت شما همشهریان عزیز می‌باشد.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46332954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal